Aktualności


Krotki

bardzo krótko i na temat :)

Jak tworzyć produkty? Od pomysłu do aplikacji. - webinar

Modeling Evolution, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o. oraz Gdański Park Naukowo-Technologiczny mają zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniu online dla środowiska startup'owego i MŚP:
 
Jak tworzyć produkty? Od pomysłu do aplikacji. - 22 lipca 2020 r. godz. 11:00

Magnetyzm i C-Eye

Od stycznia kontynuowaliśmy spotkania w ramach projektu „Firmy GPNT widziane oczami dziecka”.  Pierwszą wizytę w 2020 roku złożyliśmy w pracowni firmy NNT, a luty przyniósł nam cenną lekcję empatii dzięki firmie AssisTech. Marcowe spotkanie niestety się nie odbyło.

Robotyzacja RPA w Dentsu Aegis Network w czasie pandemii

Trzecie z kolei webinarium organizowane przez firmę Pirxon sp. z o.o. zatytułowane było „Robotyzacja RPA w Dentsu Aegis Network w czasie pandemii”. Prelegentami podczas spotkania byli Pani Monika Skolimowska, Program Manager w Dentsu oraz Pan Piotr Kaczmarek, Dyrektor ds. Rozwoju w Pirxon.

Działalność gospodarcza a ubezpieczenia - zakresy i koszty

Za nami webinarium „Optymalizacja kosztów ubezpieczenia w przedsiębiorstwie” organizowane we współpracy Business Insurance Brokers, Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Eksperci  BIBrokers Pani Liliana Pawelczak-Szulc, Wiceprezes Zarządu oraz Pan Piotr Górny, Senior Partner, poruszyli kwestie działalności gospodarczej oraz zakresu i kosztów ubezpieczenia. Słuchacze dowiedzieli się na jakich zasadach świadczone są usługi BIBrokers, jaki jest zakres ich działalności oraz jak wspierają przedsiębiorstwa codziennej aktywności.

Eco-ON Online

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna zaprasza do wzięcia udziału w konferencji online Eco-ON - Laboratoria Molanote jako zaplecze badawczo-rozwojowe dla przedsiębiorstw, która odbędzie się 27 maja o godz. 10.00. 

Optymalizacja kosztów ubezpieczenia w przedsiębiorstwie - Webinarium

Gdański Park Naukowo-Technologiczny, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o. oraz Business Insurance Brokers mają przyjemność serdecznie zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym webinarium: „Optymalizacja kosztów ubezpieczenia w przedsiębiorstwie”, które odbędzie się w dniu 14 maja (czwartek) o godz. 12:00.

Robotyzacja w walce z koronowirusem

W dniu 28 kwietnia br. odbyła się druga edycja darmowego webinarium „Robotyzacja RPA i jej wpływ na biznes od początku pandemii coronavirus [COVID-19]” organizowanego przez firmę Pirxon SA. pod patronatem Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o. o.